Sportif Kariyer

Ulusal
11/14 Kasım 1993 – Sarıyer / İstanbul
Türkiye Karate şampiyonası – Ümitler ve Gençler
  • Ümitler – Kata – 1.lik

9/10 Nisan 1994 – Nazilli / Aydın
Türkiye Karate Şampiyonası – Ümitler ve Gençler
  • Ümitler – Kata – 1.lik

17/18 Aralık 1994 – Gaziantep
Türkiye Karate Şampiyonası – Ümitler ve Gençler
  • Ümitler – Kata – 2.lik

3/5 Kasım 1995 – Eskişehir
Türkiye Karate Şampiyonası – Ümitler ve Gençler
  • Gençler – Kata – 1.lik

8/10 Mart 1996 – Hatay
Türkiye Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 1.lik

15/16 Mart 1997 – Ankara
Türkiye Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 1.lik

27/28 Eylül 1997 – Alsancak / İzmir
Türkiye Karate Şampiyonası – Ümitler ve Gençler
  • Gençler – Kata – 1.lik

20/22 Şubat 1998 – Nazilli / Aydın
Türkiye Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 1.lik

23/24 Mayıs 1998 – Samsun
Türkiye Kulüplerarası Takım Şampiyonası
  • Büyükler – Takım Kata – 3.lük

Şubat 1999 – Çanakkale
Türkiye Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 1.lik

3/4 Mart 2000 – Gaziantep
Türkiye Büyükler Karate şampiyonası
  • Büyükler – Kata – 1.lik

23/25 Mart 2001 – Muğla
Büyükler Türkiye Karate Şampiyonası
  • Büyükler – Kata – 2.lik

27/28 Mayıs 2001 – Alanya / Antalya
Türkiye Kulüpler Karate Şampiyonası
  •  Büyükler – Takım Kata – 3.lük

18/19 Ağustos 2001 – Alsancak / İzmir
Tüm Kategoriler Türkiye Müzikli / Müziksiz Kata Şampiyonası
  • Büyükler – Kata – 2.lik
  • Büyükler – Müzikli Kata – 1.lik
  • Büyükler – Takım Kata – 1.lik (Emrah Mihyaz – Mucip Uludağ – Başar İnel)

Mart 2002 – Samsun
Türkiye Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 3.lük
Uluslararası
5/6 Şubat 1994 – Madrid / İspanya

21. Avrupa Karate Şampiyonası – Ümitler ve Gençler

  • Ümitler – Kata – 8.lik

1/3 Nisan 1994 – Üsküdar / İstanbul
7.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
  • Büyükler – Takım Kata – 2.lik

21 Ocak 1995 – Cologno Monzesse / İtalya
International open Italia
  • Büyükler – Kata – 2.lik

11/12 Şubat 1995 – Bratislava/Slovakya
22.Avrupa Karate Şampiyonası – Ümitler ve Gençler
  • Ümitler – Kata – 4.lük

31 Mart/2 Nisan 1995 – İstanbul
Uluslararası 8. Boğaziçi Karate Turnuvası
  • Büyükler – Kata – 2.lik

5/7 Mayıs 1995 – Helsinki / Finlandiya
30. Avrupa Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 11.lik

27/28 Mayıs 1995 – Bari / İtalya
7. Akdeniz Karate Kupası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 3.lük

26/27 Ağustos 1995 – İzmir
1. Uluslararası Türk Cumhuriyetleri Karate Kupası
  • Büyükler – Kata – 1.lik
  • Büyükler – Takım Kata – 1.lik

12/14 Nisan 1996 – Bayrampaşa / İstanbul
Uluslararası 9. Boğaziçi Karate Turnuvası
  • Büyükler – Kata – 1.lik
  • Büyükler – Takım Kata – 2.lik (Emrah Mihyaz, Murat Kaya, Serkan Özgülbay)

3/5 Mayıs 1996 – Paris / Fransa
31. Avrupa Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 8.lik

19 Ekim 1996 – Munster / Almanya
14.Münsterpokal (14.Münster Kupası)
  • Büyükler – Kata – 1.lik

27 Ekim 1996 – Wattenschield / Almanya

JKA CUP ‘96 NRW (JKA Nordrhein-Westfalen Eyalet turnuvası)

  • Büyükler – Kata – 1.lik

9 Kasım 1996 – Bottrop / Almanya
JKA CUP ’96 (JKA Almanya Şampiyonası)
  • Büyükler – Kata – 1.lik

15/16 Şubat 1997 – Sofya / Bulgaristan
24. Avrupa Karate şampiyonası – Ümitler ve Gençler
  • Gençler – Kata – 5.lik

5/6 Nisan 1997 – İstanbul
10.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
  • Büyükler – Kata – 2.lik
  • Büyükler – Takım Kata – 2.lik

2/4 Mayıs 1997 – Santa Cruz de Tenerife – İspanya
32. Avrupa Karate şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 10.luk

11/12 Ekim 1997 – Alsancak / İzmir

Uluslararası Türk Cumhuriyetleri şampiyonası

  • Gençler – Kata – 1.lik

8/9 Kasım 1997-İstanbul
3. Balkan Karate Şampiyonası – Ümitler ve Gençler
  • Gençler – Kata – 1.lik

6/7 Aralık 1997 – Atina / Yunanistan
4. Balkan Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 1.lik

7/8 Şubat 1998 – Atina / Yunanistan
25. Avrupa Karate Şampiyonası – Ümitler ve Gençler
  • Gençler – Kata – 4.lük

13-14 Haziran 1998 – İstanbul
11.Uluslararası Boğaziçi Karate Şampiyonası
  • Büyükler – Kata – 3.lük
  • Büyükler – Takım Kata – 2.lik

19-20 Eylül 1998 – İstanbul
5. Balkan Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 1.lik
  • Büyükler – Takım Kata – 2.lik

20/21 Mart 1999 – İstanbul
12.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
  • Büyükler – Kata – 2.lik
  • Büyükler – Takım Kata – 1.lik

11/12 Aralık 1999 – Volos / Yunanistan
6. Balkan Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 1.lik

14/15 Nisan 2001 – İstanbul
14. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
  • Büyükler – Kata – 2.lik

Nisan 2002 – İstanbul
15. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 2.lik

3-5 Mayıs 2002 – Tallinn / Estonya
37.Avrupa Karate Şampiyonası – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 7.lik

Aralık 2003 – Paris / Fransa
Karate Golden League 2003-2004
  • Takım Kata – 3.lük

9-11 Mart 2018 – İstanbul
31. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
  • Veteranlar 35-45 yaş – Kata – 3.lük

20-22 Temmuz 2018 – Denizli
5. Uluslararası Dekai-Do Karate Turnuvası
  • Veteranlar 35-45 yaş – Kata – 2.lik
Bölgesel
17 Mayıs 1992 – Balıkesir
İllerarası Karate şampiyonası
  • Yıldız / Ümitler – Takım Kata – 3.lük – (Emrah Mihyaz-Yasin Toy-Tamer Gümüştekin)

6/7 Haziran 1992 – Sakarya
İllerarası Karate Şampiyonası
  • Yıldızlar – Kata – 5.lik.
  • Ümitler – Kumite 45kg – 2.lik

22/23 Mayıs 1993 – Balıkesir
İllerarası Karate Şampiyonası
  • Ümitler – Kata – 1.lik
  • Ümitler – Kumite 50kg. – 2.lik

25 Ekim 1993 – Balıkesir
İllerarası Karate Şampiyonası
  • Ümitler – Kata – 1.lik

4/5 Haziran 1994 – Balıkesir
İllerarası Karate Şampiyonası
  • Ümitler – Kata – 1.lik
  • Ümitler – Kumite 50kg – 1.lik

24 Eylül 1994 – İzmir
İllerarası Fuar Karate Kupası
  • Büyükler – Takım Kata – 1.lik

19/20 Kasım 1994 – İzmir
İllerarası Karate Şampiyonası
  • Ümitler – Kata – 1.lik

4 Haziran 1995 – İzmir
İllerarası Takım Karate Şampiyonası
  • Büyükler – Takım Kata – 1.lik

10/11 Haziran 1995 – Bursa
İllerarası Karate Şampiyonası
  • Gençler – Kata – 1.lik
  • Gençler – Kumite 60kg. – 3.lük

8/9 Temmuz 1995 – Balıkesir
İllerarası Karate Şampiyonası
  • Gençler – Kumite 60kg – 3.lük

20/21 Ocak 1996 – Sarıyer / İstanbul
İstanbul İl Birinciliği – Büyükler
  • Büyükler – Kata – 1.lik

12 Mayıs 1996 – Salihli / Manisa
Mesir Macunu Şenlikleri Karate Turnuvası
  • Kata – 1.lik
  • Gençler – Kumite 60kg – 3.lük

8/9 Haziran 1996 – Balıkesir
İllerarası Karate Turnuvası
  • Gençler – Kata – 1.lik

6 Ekim 1996 – Sarıyer / İstanbul
İllerarası Cihat Üskan Karate Turnuvası – Ümitler ve Gençler
  • Gençler – Kata – 1.lik

23 Şubat 1997 – Balıkesir
Marmara Bölgesi Gruplar Karate Şampiyonası
  • Büyükler – Kata – 1.lik

31 Ağustos 1997 – İnegöl / Bursa
İnegöl Belediyesi Karate Kupası
  • Gençler – Kata – 1.lik

13/14 Eylül 1997 – Denizli
Marmara Bölgesi Türkiye Şampiyonası Seçmeleri
  • Gençler – Kata – 1.lik

Nisan 1998 – Çekirge / Bursa
İller arası turnuva
  • Gençler – Kata – 1.lik

30-31 Ocak 1999 – Burdur
Büyükler Türkiye şampiyonası Marmara seçmeleri
  • Büyükler – Kata – 1.lik

Mart 2001 – Manisa
Türkiye Şampiyonası Marmara Bölge Seçmeleri
  • Büyükler – Kata – 1.lik

4 Kasım 2018 – Denizli
2018 Murat Eşsiz Karate Ligi

Büyükler – Kata – 2.lik

Menü